studio dentis - ESTETINĖS ODONTOLOGIJOS KLINIKA

 

Periodontologinis gydymas

 

DEIMANTĖ IVANAUSKAITĖ – gydytoja periodontologė
Licencijos Nr. OPL-02878
1996 metais baigė Kauno medicinos akademiją ir įgijo gydytojos stomatologės diplomą.
Pirminę ir antrinę specialybės rezidentūrą atliko 1996-1998 metais Vilniaus universiteto Stomatologijos Klinikoje ir 1998 metais įgijo gydytojos periodontologės specialybę.
Podiplominių studijų metu 1999-2000 metais mokėsi pagal magistro programą Švedijoje, Malmės universitete, Odontologijos fakultete, Odontologinės radiologijos skyriuje ir įgijo Stomatologijos mokslo magistro laipsnį.
Vilniaus universitete 2011 m. birželio 16 apginta Biomedicinos mokslų srities medicinos krypties daktaro disertacija „Periodonto ligų diagnozavimas: dantinės ataugos pokyčių analizė, taikant skirtingus rentgeninio tyrimo metodus“.
Dirba Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos Institute, moko Odontologinės radiologijos dalyko studentus, gydytojus rezidentus, tobulina gydytojus odontologus ir gydytojus odontologus specialistus. Privačioje praktikoje dirba gydytoja periodontologe. Yra Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų, Lietuvos periodontologų draugijos, Tarptautinės dantų ir veido žandikaulių radiologijos asociacijos, Europos dantų ir veido žandikaulių radiologijos akademijos narė. Dalyvauja tarptautiniuose odontologiniuose moksliniuose renginiuose, skaitytos paskaitos konferencijose, paruošti stendiniai ir žodiniai pranešimai, parašyti straipsniai, yra mokymo priemonių bendraautorė.

Konsultuoja dėl periodonto patologijos. Gydo dantenų ir periodonto ligas koncervatyviu metodu, atlikdama paviršinių ir giliųjų konkrementų  valymą, ir atlieka chirurgines periodonto operacijas: dantenų lopo, danties vainiko prailginimo, dantenų kontūro formavimo prieš protezavimą ar estetines plombavimo procedūras ir kt..
Darbo stažas – 14 metų.